Specjaliści w trosce o najwyższą jakość usług

PIB Invest Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Okrzei 32 lok. 3 działająca na rynku od 2008r skupia w swoim zespole specjalistów z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w realizacji kompleksowych projektów z zakresu instalacji elektrycznej i teletechnicznej dla obiektów budowlanych różnego typu, takich jak budynki użyteczności publicznej, mieszkalne, przemysłowe oraz energetyczne. Dzięki temu możemy zagwarantować kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od projektowania, poprzez wykonawstwo i pomiary.

Nasze podejście do każdej realizacji jest indywidualne i skierowane na zaspokojenie potrzeb klienta. W trakcie prac nad projektem stawiamy na profesjonalizm, dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług oraz terminowość. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane zgodnie z ich oczekiwaniami, zgodnie z obowiązującymi normami oraz w ustalonym terminie.

PIB Invest Elektro Sp. z o.o. - nasze atuty

Ponad 15 lat doświadczenia

Zespoły wykwalifikowanych specjalistów

Najwyższa jakość wykonania instalacji

Kompleksowa obsługa dużych projektów

Terminowość i doskonała kordynacja

PIB Invest Elektro Sp. z o.o. - zespół

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, przy ul. Okrzei 32 to firma z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdej inwestycji.

Oferujemy kompleksową obsługę projektów z zakresu elektryki i teletechniki, zapewniając naszym klientom wysoką jakość usług oraz terminowość realizacji.